Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

KEMPY

Tenisová škola TopTennis ako jediná na Slovensku už 33 rokov vychováva nových tenistov. Počas týchto rokov sa u nás na kempoch prestriedalo cez 5000 detí. Zameriavame sa na deti už od útleho veku (3-16 rokov). Na kurte sa im budú venovať vyškolení tenisoví tréneri a o program sa postarajú precízne vybraní inštruktori.

LETNÝ TENISOVÝ kemp

Vitajte v našom tenisovom kempe, miesto, kde sa váš malý tenisový nadšenec môže stať veľkým šampiónom! Venujeme sa nielen zdokonaľovaniu techník a zručností potrebných na kurtu, ale aj formovaniu charakteru a disciplíny, ktoré sa prenášajú do každodenného života.

Naše kurzy nie sú len o tenise, sú o budovaní sebavedomia, vytrvalosti a tímovej práce. Deti sa u nás učia cenným životným lekciám: ako prekonať prekážky, ako sa radovať z úspechov a ako sa s úctou a rešpektom správať voči ostatným.

Tenisový kemp je nielen príležitosťou pre deti objaviť svoj športový potenciál, ale tiež prostredím, kde si môžu nájsť nových priateľov a vytvoriť nezabudnuteľné spomienky

Nečakajte a dajte svojmu dieťaťu túto úžasnú príležitosť vstúpiť do sveta tenisu. Zaregistrujte ich ešte dnes a zažite s nami zážitok plný rastu, zábavy a priateľstiev!”

Registračný formulár na letný kemp