Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Pravidelné turnaje

Zapojte sa do sveta tenisu plného vášne, vzrušenia a príležitostí!

Prihláste sa na naše široké spektrum tenisových turnajov pre deti aj dospelých a objavte svoj tenisový potenciál.

Prečo by ste sa mali prihlásiť? Pretože tenis nie je len hra, je to príležitosť pre rast, učenie sa a prekonávanie vlastných hraníc. S turnajmi pre deti vytvárame prostredie, kde môžu objavovať svoj talent, budovať priateľstvá a učiť sa hodnoty súťaže a fair play.

Pre dospelých turnaje sú príležitosťou na stretnutie sa s rovnako nadšenými hráčmi, zlepšenie techniky a skúseností, a predovšetkým, sú to okamihy, kedy môžete vychutnať tenisovú vášeň naplno.

Zapojte sa do nášho tenisového spoločenstva, kde sa stretávajú vášeň, radosť zo hry a príležitosti na výnimočné tenisové zážitky. Nech už ste začiatočník, nadšený amatér alebo skúsený hráč, v našich turnajoch nájdete svoje miesto a príležitosť zdieľať váš tenisový príbeh.

Pripojte sa k nám na ceste k vášmu tenisovému rastu a zažite vzrušenie turnajového prostredia. Buďte súčasťou našej tenisovej rodiny a objavte, prečo je tenis viac ako len hra – je to životný štýl plný príležitostí a nekonečných zážitkov.”

Kalendár Turnajov

Tu nájdete prehľad aktuálnych turnajov, ktoré sú naplánované na nadchádzajúce obdobie. Zahrňujeme dátumy, miesta konania, kategórie účastníkov a bližšie informácie o prihlásení. Ponúkame turnaje pre všetkých nadšencov tenisu, bez ohľadu na vek alebo úroveň skúseností. Ponúkame široký výber udalostí, ktoré pokrývajú rôzne kategórie a prispôsobujú sa vašim potrebám.

RADY A PRÍPRAVA

Pripravte sa na svoj turnaj ako profesionáli! Poskytujeme tipy a rady, ako sa pripraviť na daný formát turnaja, zvládnuť nervozitu a získať konkurenčnú výhodu. Prihláste sa na skúšobný tréning.

Máte otázky alebo potrebujete ďalšie informácie? Neváhajte nás kontaktovať! Naši organizátori sú tu, aby vám pomohli a poskytli potrebné informácie.

Sledujte náš kalendár, nájdite svoj ideálny turnaj a pridajte sa k nám na ceste k vzrušujúcim tenisovým zážitkom!