Skip to content Skip to footer

Tréner

Martin

Nie je len odborník na tenis, je skutočným kúzelníkom medzi deťmi. S jeho úsmevom, energiou a úžasným prístupom vie pripútať deti k tenisu a vzbudiť v nich lásku k tomuto športu.

Svojím jedinečným spôsobom učenia, hravým prístupom a trpezlivosťou dokáže rozžiariť iskru vášho dieťaťa pre tenis. Jeho schopnosť nájsť individuálny prístup ku každému dieťaťu vytvára prostredie, kde sa cítia ako súčasť tímu a zároveň majú priestor rozvíjať svoje vlastné schopnosti.

S trénerom, ktorý má vynikajúci vzťah s deťmi, sa učenie stáva zábavou a dobrodružstvom. Jeho schopnosť preniesť technické aspekty tenisu do jednoduchých a hravých foriem je príťažlivá a inšpiratívna pre každé dieťa.

Okrem toho, že naučí vaše dieťa hrať tenis, náš tréner im poskytne aj dôležité životné lekcie o tímovej práci, dôvere a neúnavnom úsilí. Jeho oddanosť a láska k výučbe tenisu vytvára prostredie, kde vaše dieťa môže rásť nielen ako tenisový hráč, ale aj ako jedinečná osobnosť.

Biography

Jeho mladistvý prístup prináša do tréningov a vedenia nové perspektívy. Je plný nadšenia a motivácie, čo môže byť pre jeho zverencov inšpiráciou.